czerwiec
2025

O spotkaniu

Fruta Maniana to spotkanie miłośników życia. Życia, które jest żywe, które tętni energią i które zaprasza, aby się z nim zabawić. Dzielimy przestrzeń razem i przez kilka dni, aby przebywać w atmosferze zrozumienia, zgody i wdzięczności. Poświęcone jest ono tematyce szeroko pojętej surowej diety roślinnej, owocowej oraz weganizmowi. Na miejscu czeka na Was ogromna obfitość świeżych owoców, uśmiechniętych ludzi, nietuzinkowych prelegentów, mnóstwo życiodajnego słońca oraz szum rzeki Rawki, nad którą wszystko to dziać się będzie.

Fruta Maniana jest wyjątkowa, ponieważ tworzą ją wyjątkowe Istoty. Zrzesza wszystkich niesamowitych ludzi zaangażowanych w nurt zdrowia, szczęścia, obfitości. Tych, które owocową dietą i postami wyleczyły choroby, które medycyna konwencjonalna uznaje za nieuleczalne.

Skupiamy się tutaj na prawdziwych ludziach i ich prawdziwych historiach. Przez cztery dni możesz spotkać się z nimi i poznać ich na żywo. Opinie uczestników z poprzednich lat są jednogłośne: Fruta Maniana to jakość, której absolutnie nikt wcześniej nie znał. Zlot ludzi wolnych. Wielki, owocowy piknik w atmosferze tak ogromnej przyjaźni i bezpieczeństwa, afirmacji życia oraz namacalnej zmiany, jakiej wyglądamy w świecie. ​

Codziennie będziemy wspólnie spędzać czas, słuchać siebie wzajemnie, zajadać się soczystymi owocami, smoothie, sokami i sałatkami, brać udział w prelekcjach i warsztatach a nocami śpiewać i tańczyć przy ognisku lub przy twórczości naszych kochanych muzyków.​

Najbardziej soczyste wydarzenie w Polsce powraca w dwóch wakacyjnych edycjach!

Mapa spotkania


Zapoznaj się z terenem

czerwiec 2025

Lokalizacja
Zostanie opublikowana niebawem

Harmonogram

Cena pakietu zawiera:

  • nielimitowane wyżywienie, w skład którego wchodzą dojrzałe i soczyste owoce oraz świeże sałatki i surówki;
  • udział we wszystkich atrakcjach zawartych w programie: prelekcjach, warsztatach i koncertach;
  • dostęp do pola namiotowego;
  • miejsce parkingowe;

Wyżywienie

Wykupiony przez Ciebie pakiet obejmuje nielimitowany dostęp do Owocowej Wyspy – przestrzeni obfitującej w świeże i turbo dojrzałe owoce, które możesz pochłonąć do swojego brzucha! Oprócz tego, codziennie będziemy nakrywać szwedzki stół z sałatkami i surówkami – te pyszności również wkalkulowane są w cenę owocowego pakietu. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z oferty naszych partnerów (odpłatnie), serwowane będą niskotłuszczowe gotowane dania wegańskie. Ogrom smakołyków znajdziesz również na naszym Ryneczku. Dokładamy wszelkich starań, aby zostawiać po sobie jak najmniejsze ślady, zatem prosimy Cię o zabranie własnych talerzyków i sztućców, abyśmy mogli wielokrotnie napełniać je pysznościami.

Nocleg

Cały teren spotkania jest na naszą wyłączność i można na nim rozbijać namioty. Jeśli jednak ktoś z Was chciałby spać poza terenem Fruta Maniany to śmiało można skorzystać z oferty okolicznych pensjonatów.

Lokalizacja

Spotykamy się wszyscy na rozległym – 12 hektarowym terenie Zaścianka Babie Lato położonym u podnóża Puszczy Bolimowskiej przez którą przepływa rzeka Rawka. Mamy ogromną przestrzeń zieleni, małą plażę przy wodzie, drewniane ławki oraz zadaszenia, stacjonarne toalety oraz huśtawki dla dzieci. Naprawdę uwierzcie – nie mogło nas spotkać nic lepszego niż to miejsce.

Dzieci

Dla dzieci przygotowaną mamy specjalną wioskę. W wiosce tej jest ośmiu animatorów, którzy będą organizować różnego rodzaju kreatywne zabawy rytmiczne, tańce i inne atrakcje. W tym czasie Wy – rodzice – będziecie mogli uczestniczyć w prelekcjach, wykładach i warsztatach.

Parking / zwierzęta

Mamy do dyspozycji ogromny parking obok naszego terenu, który pomieści wszystkie Wasze auta! A zwierzaki oczywiście możecie ze sobą zabrać. Pamiętaj jednak, że na naszym spotkaniu będzie około tysiąca osób, to sporo dla piesków, które nie lubią tłoku i hałasu. Podejmij więc decyzję o przyjeździe ze zwierzęciem w oparciu o jego dobro.

Jeśli nurtują Cię inne zagadnienia, których nie ujęliśmy w powyższym opisie, sprawdź nasze FAQ!