czerwiec
2025

Współpraca

Chcesz wziąć udział w spotkaniu Fruta Maniana jako artysta, prelegent, wystawca albo wolontariusz?


Wypełnij formularz zgłoszeniowy dla:

– Wystawców – tutaj;
– Wolontariuszy – tutaj;
– Artystów & Prelegentów – tutaj;

Masz pomysł na inną formę współpracy? Chcesz zostać sponsorem lub patronem Fruty?
Chętnie poznamy Twoją wizję. Napisz do nas wiadomość na adres: hola@frutamaniana.pl

Kilka informacji o formach współpracy z nami:


Jeśli interesuje Cię wystąpienie w roli Prelegenta, pamiętaj, aby poruszany przez Ciebie temat wpisywał się w esencję naszego wydarzenia. Do naczelnych zagadnień należą: surowa dieta roślinna, detoksykacja, potencjał samouzdrawiania będący efektem wpływu wegańskiej diety, ekologia, szerokopojęte holistyczne postrzeganie ludzkiego Istnienia, ćwiczenia i praktyki afirmujące życie, medytacja, techniki mindfulness, duchowość. Jeśli Twoja specjalizacja lub historia wpisuje się w powyższą filozofię, wypełnij formularz i wejdź na scenę jako wykładowca Fruta Maniany!

Jeśli chcesz odwiedzić Festiwal jako Wystawca, pamiętaj, że oferowane przez Ciebie produkty, czy te stosowane przy usługach, nie mogą zawierać produktów zwierzęcych ani jakichkolwiek odzwierzęcych (w tym miodu, skór, piór).

Jeśli chcesz wesprzeć nas jako Wolontariusz, pamiętaj, że zobowiązujesz się do 4h dziennej pomocy i organizacji Fruta Maniany. Wsparcie obejmuje działania w kuchni (krojenie i rozładunek owoców), utrzymanie terenu w czystości, artystyczne i fizyczne prace. Wolontariusz sam sugeruje tematykę i zakres swoich działań, na którym chce udzielać się w formie wolontariatu a w zamian za wykonaną pracę nie musi płacić za udział we Fruta Manianie.